Gandus buvo tiesa: Tether atsisakė savo audito

Bitcoin auditas, Ar bitcoin kaina pakils ten, kur yra mažai?

Turinys

  Kas yra "Bitcoin Price Doing"? Tai nėra baisi; galų gale, bet koks kainų kilimas yra kažkas verta švęsti, bet tuo pačiu metu, 2 doleriai yra nieko, kas šokinėja ir šmeižia.

  Atsižvelgdama į bitcoino operacijas praeityje, tikriausiai yra saugu pasakyti, kad Bitcoin rado vietą, kurioje gali nuslysti arti ir apsigyventi bent jau šiek tiek.

  Taip pat skaitykite: "Bitcoin Price Stagnates", kas toliau vyksta?

  bitcoin auditas

  Kaip nurodo vienas iš šių šaltinių: "Bitcoin kaina nepadarė jokio reikšmingo judėjimo ramioje šeštadienio prekyboje.

  JAV dienos pradžia gali tai keisti, bet dabar atrodo, kad tolesnis neveikimas bus perspektyva … Ramioje Bitcoin kainų diagramoje, nes bitcoin auditas yra artima valandų svyruojančiam vidurkiui … Mažos apimties prekyba išlaiko kainą ribojant konvergencijos palaikymą šalia USD "Bitstamp" ir horizontalios pasipriešinimo zonos tarp ir USD … Rekomendacija tebėra tai, kad prekybininkai ir investuotojai laukia kainos nustatymo … Išnagrinėtos 1 dienų ir 1 savaičių diagramos.

  bitcoin auditas

  Kaip mes matėme anksčiau, Bitcoin yra daugiau nei gali "prilipti prie vieno įrašo", kai jis nustato patogią vietą pakabinti. Nesėkmingai, Bitcoin sumažėjo iki vieno iš mažiausių taškų per metus.

  Entuziastieji traukė plaukus ir išgėrė savo bitcoin auditas, bet šokiruojanti tiesa buvo tai, kad iš vienos ar kitos priežasties bitkuinas, atrodo, džiaugėsi ten, kur jis buvo.

  bitcoin auditas

  Priešingu btc titanas 1, ar ji užtruktų dar ilgiau, kaip vėl paleisti pakilimą į viršų?

  Nagrinėjant dabartinę padėtį, mes esame tikrai dėkingi, kad skaitmeninė valiuta pasirenka USD diapazoną, o ne USD diapazoną, bet mes negalime įtikinti, ar viskas bus lėta ir iš čia bent jau kurį laiką.

  bitcoin auditas

  Ar bitkuinas pasiliks čia kurį laiką? Ar dar kartą dar 11 mėnesių? Arba gal 12 mėnesių ar 18 mėnesių, kad galėtumėte pradėti galvoti apie dar vieną augimą?

  bitcoin auditas

  Ar jūs numatote, kad bitino išplaukia iš tolesnio? Paskelbkite savo mintis ir komentarus žemiau! Vaizdai iš BitcoinAverage.

  bitcoin auditas