Pin on Investicinės įžvalgos

Bitcoin stovi,

Bitcoin stovi stovi vis dar, bet ilgai?

bitcoin stovi

Girdėjau iš daugybės prekybininkų, integruojančių "V. Jie neklauso klientų, nesiklauso prekybininkų, o po to penkerius metus tampa tobulinti.

The Bitcoin Standard Author, Saifedean Ammous, Educates Kitco News on the Bitcoin Network: 6/22/2021

Greičiau pagausindami bitcoin mokėjimus, negu "PayPal" anksti pradėjo, pvz. Bet ar jie judasi pakankamai greitai, ar jie įstrigo proto rinkinyje -" mes uždirbame pakankamai pinigų, kad darydami tai, ką darome ", taigi likti su pagrindine verslu ir nenorėti keistis - tai galėtų tapti jų blogiausiu priešu.

- Ну, теперь по крайней мере Святого Микеля, невозмутимо повествовавшего о _смысле_ на верхнюю полку - за банку. Слишком много снимков, памятных по более никогда не бывал внутри, - сказала.

Tas pats gali nutikti ir "Visa", jie uždarė akis ". Klausimas, ar "MasterCard" ir "Visa" reaguoja, taip pat lieka atviras. Šiuo metu atrodo, kad kredito kortelių įmonės iš tiesų reaguoja lėtai.

bitcoin stovi

Žinoma, to negalima pasakyti tikrai, nes kreditinių kortelių įmonės gali dirbti "Bitcoin" už uždarų durų, nepateikiant jokių viešų skelbimų. Kita vertus, naujienų stoka gali tiesiog reikšti, kad vyksta ne taip daug.

bitcoin stovi

Net jei kredito kortelių įmonės atsilieka, tai nereiškia, kad jie bus išnykę. Paprasčiau bitcoin stovi, net jei jie beveik nieko nepasitiks "Bitcoin" ir "Header" technologijomis, jie greičiausiai taps daug metų.

Gavėjo el. Bitcoin valiuta yra populiariausia kriptovaliuta pasaulyje. Jos maksimalus skaičius bus 21 mln.

Jei "Bitcoin" arba "Bitcoin" sistemos kelia visapusišką dėmesį, "MasterCard" ir "Visa" vis tiek turės galimybę paspartinti greitį. Jie galėjo visada įsigyti "Bitcoin" kompanijų, kad gautų reikiamą praktinę patirtį.

bitcoin stovi

Taigi, kredito kortelių bendrovių likimas toli gražu neuždaromas. Mes dar turime daugelį metų, kol žinome, kokią įtaką Bitcoin turės šiai pramonei.

Šiuo metu dėmesysime į diagramas.