Ieško darbo prekybos, pardavimų srityje skelbimai (79)

Darbo prekyba, Darbas, mokslas

Turinys

  darbo prekyba

  Kova su prekyba žmonėmis Pagrindinis » Kova su prekyba žmonėmis Pandemija ir karantinas skaudžiai smogė visuomenei, itin sudėtingoje padėtyje atsidūrė socialiai pažeidžiamos grupės. Praradus darbą, ribojant sveikatos ir socialinės paramos darbo prekyba bei migraciją, dar labiau didėja darbo prekyba žmonėmis rizika ir asmenų išnaudojimo grėsmė, tai pat gali padažnėti pažeidžiamų šalies gyventojų verbavimo atvejų.

  Jei gavote pasiūlymą greitai užsidirbti: nebijokite užduoti klausimų darbdaviui, tačiau papildomos informacijos apie pasiūlymą ir darbdavį būtinai paieškokite internete, taip pat pasitarkite su artimaisiais; reikalaukite darbo sutarties, susipažinkite su joje nurodytomis darbo sąlygomis, įskaitant apmokėjimą už darbą.

  Užmokestį palyginkite su oficialiais įkainiais už tokį patį darbą toje valstybėje; vykdamas į kitą vietovę, informuokite artimuosius apie darbdavį, savo gyvenamąją ir darbo vietą, pasikeitusius kontaktus.

  darbo prekyba

  Su artimaisiais susitarkite, kada jiems pranešite apie savo nuvykimą, taip pat — kaip informuosite, jei pateksite į bėdą. Kreipkitės, praneškite — Jūs turite teises.

  darbo prekyba